DTF – WYDRUK W JAKOŚCI FOTO

Druk DTF (Direct to Foil) to innowacyjna metoda ozdabiania odzieży, wykorzystująca cyfrową technologię druku. W tym procesie wzór w kolorach CMYK jest drukowany na specjalnej folii transferowej PET, a następnie przenoszony na odzież przy użyciu prasy termotransferowej.

Dzięki współpracy z liderami druku w technologii DTF możemy dostarczyć najwyższej jakości wydruki na maszynach renomowanych, światowych marek. Proces ten odbywa się w przestrzeni barwnej CMYK, co gwarantuje precyzyjną kontrolę kolorów. Farby używane podczas druku są certyfikowane przez Oekotex Eco Passport, a transfery standardowo wykończone są klejem poliuretanowy co daje im elastyczność.

CHCĘ BEZPŁATNĄ WYCENĘ

ZALETY DRUKU DTF

  • Niskie nakłady – Możliwość zamówienia wielokolorowych i skomplikowanych nadruków już od małych ilości, bez dodatkowych kosztów, w atrakcyjnej cenie.
  • Wysoka jakość druku – Druk DTF daje możliwość fotorealistycznego odwzorowania grafik i przejść tonalnych w dużej rozdzielczości
  • Brak problemów z podłożem – Druk DTF daj możliwość znakowania różnych rodzajów odzieży wykonanej z różnych materiałów, włącznie z poliestrem, bez konieczności stosowania podkładu.
  • Możliwość aplikacji na różnych kształtach – Transfery DTF można aplikować nie tylko na płaskie powierzchnie jak koszulki czy bluzy ale również na czapki z daszkiem.
  • Korzystna cena – Wydruk tego typu jest szczególnie opłacalny przy małych i średnich nakładach ponieważ nie ma kosztów przygotowalni oraz na niewielkim odcinku folii można wydrukować wiele różnych grafik
  • Personalizacja – DTF pozwala na dowolne zmiany w projekcie, co umożliwia tworzenie spersonalizowanych nadruków bez dodatkowych kosztów wykonania nowych matryc itd.
CHCĘ BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Podsumowując, możemy stwierdzić, że druk DTF to innowacyjna metoda zdobienia odzieży, która niesie ze sobą liczne zalety, takie jak niskie koszty produkcji, doskonała jakość druku oraz możliwość spersonalizowania wzorów. Jest to doskonały sposób na tworzenie unikalnych wzorów na odzieży. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług i odkrycia pełnego potencjału oferowanego przez druk DTF!

CHCĘ BEZPŁATNĄ WYCENĘ

MASZ PYTANIA? NAPISZ LUB ZADZWOŃ!

+48 661 656 635

+48 661 702 880‬

CHCĘ BEZPŁATNĄ WYCENĘ!

logo-mobile